top of page

Навчаємося із задоволенням!

Українська школа в Редінгу є суботньою  школою в структурі шкіл українознавства Союзу Українців у Великій Британії (СУБ), і входить до складу Спілки Українських Вчителів (СУВ) у Великій Британії. Школа була заснована при відділенні СУБ міста Редінг 23 лютого 2019 року.

Креативно, цікаво, результативно!

Українська школа в Редінгу, яка є частиною структури шкіл українознавства Союзу Українців у Великій Британії (СУБ), була заснована 23 лютого 2019 року.

Ми пропонуємо креативний та цікавий підхід до навчання, спрямований на досягнення результатів. Наша школа ставить перед собою завдання вивчення розмовної і писемної української мови, а також українознавства, предмета, що інтегрує надбання знань з культури, традицій, географії та історії України. Наші уроки проходять у вигляді інтерактивних занять.

Ми запрошуємо дітей віком від 4 до 15 років приєднатися до нашої школи. Заняття проводяться у суботи в двох форматах: наживо з 11:00 до 14:00 та дистанційно з 11:00 до 13:00.

У школі також організовуються заходи для дітей та їх батьків, зокрема зустрічі із сучасними українськими письменниками, митцями та іншими цікавими особистостями. Ми також активно відзначаємо важливі події української історії та культури, такі як День Незалежності України, Шевченківські дні та Різдвяні свята.

Established on the 23rd of February 2019, Reading Ukrainian School is a member of Association of Ukrainian Teachers (AUT) in Great Britain. The School is dedicated to imparting Ukrainian language and culture to young individuals of Ukrainian descent, spanning ages 4 to 15. Our committed team consists of passionate volunteers who are enthusiastic about engaging with students of various ages and skill levels. Beyond teaching Ukrainian language, literature, history, and heritage (українознавство), our curriculum includes captivating science and drama classes. The School operates as a component of the Ukrainian Schools network under the auspices of  Association of Ukrainians in Great Britain, Reading branch

Наші заняття

Уроки мови

Мовлення, письмо, читання

Діти розділені на групи за віком і мовленнєвими навичками. Заняття проводяться досвідченими педагогами, які спеціалізуються на викладанні іноземних мов і української мови, мають великий досвід роботи із дітьми відповідних категорій.

Українознавство

Культура, традиції, історія, географія, відомі українці.

Курс "Українознавство" представляє собою інтегрований предмет, в рамках якого ми не лише навчаємо учнів матеріалам, що мають відношення до України та української культури, але й розвиваємо у них зацікавленість та почуття прив'язаності до нашої країни та її традицій. У процесі навчання діти вивчають важливі дати, події та місця, пов'язані з історією України та її народом. Ми також наголошуємо на тому, що Україна має важливі зв'язки з усіма іншими країнами світу, включаючи Велику Британію, де ми проживаємо. Наша мета - виховувати у дітей глибоке розуміння світу навколо з акцентом на українському патріотичному вихованні.

Історія України

Старшокласники займаються вивченням історії України, але це далеко не традиційні уроки. Ми впроваджуємо інтерактивний та дослідницький підхід, активно заохочуючи дискусії та обмін думками. Крім того, учні відвідують музеї та працюють над власними проєктами, що дозволяє їм глибше зануритись у вивчення історії та розширити свої знання.

Цікава наука

Ми досліджуємо себе, довкілля і світ на цьому занятті із використанням експерименту.

Заняття інтегровано з українознавством і дозволяє закріпити і поглибити отриманні знання з українознавства, суттєво стимулює мотивацію учнів до навчання і розвиває критичне мислення.

Творчі студії та гуртки

Можливість для учнів розкритися, проявити себе, випробувати себе у нових ролях, краще пізнати себе і своїх друзів.

Заняття в гуртках інтегровані з темами з українознавства, включають вивчення українських пісень, постановку вистав, малювання, проведення цікавих культурних подій. До того ж у нас діє гурток комп'ютерної грамоти та гурток казок та історій для найменших діточок.

Суботня українська школа при осередку українців у Редінгу

Дякуємо щиро тим, хто нам допомагає, Ваша допомога дуже важлива, адже школа є волонтерською і не має основного джерела фінансування.

Нас можна підтримати донацією на рахунок школи: 

Reading Ukrainian School​

Account number 35276668

Sort code 309090

IBAN

GB41LOYD30909035276668

BIC

LOYDGB21363

Безкоштовно підключайтеся до Easyfundraising, ​і кожна Ваша віртуальна покупка може приносити гроші школі (безкоштовно для Вас!). Посилання на програму нашої школи: 

Українські школи в структурі СУВ ВБ 
Ukrainian schools under AUT GB

Наша Ластівка має членство у Спілці Українських Вчителів у Великій Британії.

На цій інтерактивній мапі ви можете знайти локації різних шкіл, які входять до структури Спілки Українських Вчителів у Великій Британії (СУВ).

Our School is a member of Association of Ukrainian Teachers in Great Britain. Here you can find locations of Ukrainian schools under Association of Ukrainian Teachers in Great Britain (AUT).

bottom of page