top of page

Навчаємося із задоволенням!

Українська школа в Редінгу є суботньою  школою в структурі шкіл українознавства Союзу Українців у Великій Британії (СУБ). Школа була заснована при відділенні СУБ міста Редінг 23 лютого 2019 року.

Креативно, цікаво, результативно!

Українська школа в Редінгу при відділенні Союзу Українців у Великій Британії СУБ) в Редінгу існує з 23 лютого 2019 року.

Ми запрошуємо до школи дітей віком 4-15 років.

Школа ставить на меті вивчення розмовної і писемної мови, українознавства (культура, традиції, географія і історія України). Заняття відбуваються в інтерактивніій манері. 


Заняття проводяться по суботах, ми маємо три формати навчання: наживо повний день (11:00 - 14:00) та додатковий клас з українознавства (15:15 - 16:15), та дистанційно (11:00 - 13:00). 

Зустрічі із гостями з нагоди видатних подій та телемости Редінг-Золочів проводимо у гібрідному форматі, об'єднані для всієї школи, учнів віком від 7 років.

Школа користується ресурсом Edugames Розумники для покращення навиків читання і розуміння української мови, цей ресурс є доступним для всіх постійних учнів.

Ми також організовуємо для дітей і батьків цікаві зустрічі з сучасними українськими письменниками, митцями, іншими цікавими людьми.

Постійно відбуваються і шкільні події: святкування Дня Незалежності України, Шевченківські дні, Різдвяні свята.

Наші діти приймають участь в міжнародних конкурсах з українознавства (Шевченківська Весна, Козацьке Мистецтво).

З нами не до скуки!

Reading Ukrainian School is aiming to teach Ukrainian language and culture to children of Ukrainian origin, aged 4-15. We have a dedicated team of very enthusiastic volunteers who are eager to work with students of different ages and abilities. Apart from Ukrainian language, literature, and heritage (українознавство), children are engaged in interesting science and drama classes. The School is a part of Ukrainian Schools under umbrella of  Association of Ukrainians in Great Britain, Reading branch. School was founded on 23 February 2019.

Про школу: About Us

Наші заняття

Уроки мови

Мовлення, письмо, читання

Діти розділені на групи за віком і мовленнєвими навичками. Заняття проводяться досвідченими педагогами, які спеціалізуються на викладанні іноземних мов і української мови, мають великий досвід роботи із дітьми відповідних категорій.

Українознавство

Культура, традиції, історія, географія, відомі українці.

Українознавство є інтегрованим предметом, в якому ми викладаємо пов'язаний матеріал і формуємо у дітей любов і цікавість до України і традицій українського народу. Діти вчаться пов'язувати дати, події, місця так чи інакше пов'язані з Україною і українцями. Також ми не забуваємо про те, що Україна пов'язана із усіма іншими країнами світу, і звісно, із Великобританією, де ми живем. Ми формуємо органічний комплексний світогляд у дітей з акцентом на українському патріотичному вихованні.

Цікава наука

Ми досліджуємо себе, довкілля і світ на цьому занятті із використанням експерименту.

Заняття інтегровано з українознавством і дозволяє закріпити і поглибити отриманні знання з українознавства, суттєво стимулює мотивацію учнів до навчання і розвиває критичне мислення.

Творчі студії та гуртки

Можливість для учнів розкритися, проявити себе, випробувати себе у нових ролях, краще пізнати себе і своїх друзів.

Заняття в гуртках інтегровані з темами з українознавства, включають вивчення українських пісень, постановку вистав, малювання, проведення цікавих культурних подій. До того ж у нас діє гурток комп'ютерної грамоти та гурток казок та історій для найменших діточок.

Про школу: Activities

Суботня українська школа при осередку українців у Редінгу

Дякуємо щиро тим, хто нам допомагає, Ваша допомога дуже важлива, адже школа є волонтерською і не має основного джерела фінансування.Нас можна підтримати

Донацією на рахунок школи: 

Reading Ukrainian School​

Account number 35276668

Sort code 309090

IBAN

GB41LOYD30909035276668

BIC

LOYDGB21363

Безкоштовно підключайтеся до Easyfundraising, ​і кожна Ваша віртуальна покупка може приносити гроші школі (безкоштовно для Вас!). Посилання на програму нашої школи: 

Про школу: Video

“Як музика не може прожити дня, щоб не взяти до рук музичного інструмента, ...так людина не може обійтися без книжки.” Василь Сухомлинський

Бібліотека

В нашій школі діє бібліотека для учнів школи і їх батьків. Ми розробляємо електронний реєстер. Ви можете ознайомитися із реєстром (формат EXCEL) і світлинами книг, записатися на чергу на книгу за посиланням у цьому дописі. Книги маємо як для дітей, так і для дорослих.
Будь ласка, коли Ви берете книгу, поставте у файл дату, Ваше ім'я і прізвище. Ця сама інформація має бути відображена у корінці (на фото).
Ви можете замовити книгу безпосередньо у файлі-реєстрі, але нагадайте видати книгу Вашій дитині, коли дитина відвідує школу. Ми не виключаємо відправлення і повернення книг поштою, але за Ваш кошт.
З повагою,
Олександра Сєвко (директорка школи) і Олена Грива (бібліотекарка).

Перейти до реєстру бібліотеки
122338389_2795332504044734_2426153712569
Про школу: Quote
bottom of page