top of page

Навчаємося із задоволенням!

Українська школа в Редінгу є суботньою  школою в структурі шкіл українознавства Союзу Українців у Великій Британії (СУБ). Школа була заснована при відділенні СУБ міста Редінг 23 лютого 2019 року.

Креативно, цікаво, результативно!

Українська школа в Редінгу при відділенні Союзу Українців у Великій Британії СУБ) в Редінгу існує з 23 лютого 2019 року.

Ми запрошуємо до школи дітей віком 4-15 років.

Школа ставить на меті вивчення розмовної і писемної мови, українознавства (культура, традиції, географія і історія України). Заняття відбуваються в інтерактивніій манері. Ми багато граємо для збагачення словникового запасу, ставимо вистави в театральній студії. Родзинкою школи є уроки цікавої науки, де ми знайомимося із природничими науками експериментально і теоретично, з акцентом на активний експеримент і дискусію. Експерименти дозволяють розвивати не тількі словниковий запас, але і критичне мислення.


Заняття проводяться по суботах, ми маємо два формати навчання: наживо (11:00 - 14:00) та дистанційно (11:00 - 13:00). 

Зустрічі із гостями з нагоди видатних подій та телемости Редінг-Золочів проводитемо у гібрідному форматі, об'єднані для всієї школи, учнів віком від 7 років.

Реєстрація на форму навчання наживо на 2022/23 навчальний рік припинена, класи сформовані. Ви можете записати дитину у лист очікування, і ми з вами зв'яжемося, якщо з'явиться вільне місце https://forms.gle/pNJmghZV1jbgKN7j7

Реєстрація на онлайн форму навчання продовжується https://forms.gle/BVHUAeRAS8CuVFMx6

Школа користується ресурсом Edugames Розумники для покращення навиків читання і розуміння української мови, цей ресурс є доступним для всіх постійних учнів.

Ми також організовуємо для дітей і батьків цікаві зустрічі з сучасними українськими письменниками, митцями, іншими цікавими людьми.

Постійно відбуваються і шкільні події: святкування Дня Незалежності України, Шевченківські дні, Різдвяні свята.

Наші діти приймають участь в міжнародних конкурсах з українознавства (Шевченківська Весна, Козацьке Мистецтво).

З нами не до скуки!

Reading Ukrainian School is aiming to teach Ukrainian language and culture to children of Ukrainian origin, aged 4-15. We have a dedicated team of very enthusiastic volunteers who are eager to work with students of different ages and abilities. Apart from Ukrainian language, literature, and heritage (українознавство), children are engaged in interesting science and drama classes. The School is a part of Ukrainian Schools under umbrella of  Association of Ukrainians in Great Britain, Reading branch. School was founded on 23 February 2019.

IMG-20211128-WA0002_edited.jpg
IMG-20211128-WA0008_edited.jpg
IMG-20211128-WA0045_edited.jpg
Про школу: About Us
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Суботня українська школа при осередку українців у Редінгу

Дякуємо щиро тим, хто нам допомагає, Ваша допомога дуже важлива, адже школа є волонтерською і не має основного джерела фінансування.Нас можна підтримати

Донацією на рахунок школи: 

Reading Ukrainian School​

Account number 35276668

Sort code 309090

IBAN

GB41LOYD30909035276668

BIC

LOYDGB21363

Безкоштовно підключайтеся до Easyfundraising, ​і кожна Ваша віртуальна покупка може приносити гроші школі (безкоштовно для Вас!). Посилання на програму нашої школи: 

Про школу: Video
bottom of page